Anasayfa > Eskişehir > Erkek Öğrenci Yurtları > Eskişehir Apart (Gökmeydan şubesi)

Eskişehir Apart (Gökmeydan şubesi)

Eskişehir Apart (Gökmeydan şubesi)

2005 yılında tamamlanan Eskişehir Apart (Gökmeydan şubesi) bay ve bayan olmak üzere öğrencilere, kamu ve özel sektör çalışanlarına hizmet vermektedir. Apart binasında daireler 1 yıllık kira kontratı yapılarak dayalı döşeli, eşyalı vaziyette kiraya verilmektedir.

Gökmeydan Apartmanı, Osmangazi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okuluna yürüyerek 5 dakikalık mesafededir. Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü ve Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsüne tramvay ile 6 dakikalık mesafededir. Şehir merkezine ise yürüyerek 15 dakikalık uzaklıkta olup tramvay duraklarına 20 metre mesafede yer almaktadır.

Gökmeydan Apartmanında her dairede 2 yatak odası, mutfak, oturma odası, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Apartta her oda 1 kişilik, daire ise 2 kişiliktir. Buna ek olarak odada 1 kişi, dairede 3 kişi kalabilecek şekilde dizayn edilmiş daireler de yer almaktadır. Tüm dairelerde bazalı yatak, yastık, battaniye, gardrop, spot lambalı çalışma masası, sandalye, koltuk, buzdolabı, 3 uydu bağlantılı TV bulunmaktadır. Ayrıca binamızda sınırsız internet wireless sistemi mevcuttur.

Mutfak kısmında yemek masası, set üstü ocak, çamaşır makinesi, ütü, ütü masası, çamaşırlık ve elektrik süpürgesi yer almaktadır. Tüm bina giriş çıkışları ve iç mekanlar kapalı devre kamera sistemi ile izlenmektedir. Merkez bina olan Eskişehir Apart Otel’de profesyonel hocalar tarafından ücretsiz İngilizce kursları verilmektedir, isteyen öğrenciler kurslara ücretsiz katılabilmektedir. Öğrencilerimize her yıl mayıs ayında avantajlı erken kayıt imkanı sunulmaktadır. Bu kampanya ile konaklayan misafirlerimize 1 yıl önceki fiyat ve şartlarla kayıt imkanı tanınmaktadır.

Yorum alanı