Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > Esenyurt Özel Evim Yurdum Kız Öğrenci Yurdu

Esenyurt Özel Evim Yurdum Kız Öğrenci Yurdu

Esenyurt Özel Evim Yurdum Kız Öğrenci Yurdu

EVİNİZ YURDUNUZ OLSUN

Çabalarla emek vererek gelecek hayalleri ile çıktığınız bu yolda adım adım ilerleyerek güzel günlere yaklaşmanızın büyük bir başlangıcı sayılabilecek hayat yolculuğunuzun başlangıç durağı olacak üniversiteye yerleştiniz, sıra geldi rahatlığınız konforunuzu düşünerek güzel vakit geçirebileceğiniz ev sıcaklığında kalacak yer bakmaya. En büyük problem hele İstanbul gibi güzel ve çoğu kişi için de eşsiz olan fakat bir o kadar da yoğun ve kalabalık bu şehirde tartışmasız yurtların üniversiteye olan uzaklığıdır. Yetinmek zorunda olduğunuz belirli miktar para ile bir de yol parası derdini kimse istemez. Sosyal aktivelerinizden vazgeçmeden ulaşım için sizi maddi yükten kurtaracak, siz öğrencilerimiz için ideal konumda bulunan metrobüse 15 dakikalık uzaklıkta yer alan Esenyurt Üniversitesine 150 metre, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne 5 km, İstanbul Gelişim Üniversitesi’ne 5 km mesafeleriyle Evim Yurdum size ve okulunuza çok yakındır.

Sizi düşünerek huzurlu günler geçirebilmeniz için odalarda 24 saat sıcak su bulunan, geniş bant sistemli internet hizmeti, ferah odalarda konforlu yatak, buzdolabı, çalışma masası, giysi dolabı; ortak alanlarda mutfak, çamaşır ve ütü odası, televizyon odası, güvenliğiniz için özel personellerimiz ve 24 saat aktif güvenlik kameraları. Bizi diğerlerinden ayıran ve özel kılan özelliklerimize gelince ünlü tasarımcılar tarafından özel olarak tasarlanmış odalar elektronik kart girişli bir kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik seçenekleriyle modern mimariye sahip yurdumuzu siz öğrencilerimiz ile buluşturuyoruz.

Kaliteyi dışarda aramayarak adeta sizi yurtta kalmaya teşvik edecek her türlü ayrıntıyı düşündük; kendi çalışmalarınızı yapabileceğiniz mimari çizim odası, film tutkunlarını bekleyen sinema odamız, spordan vazgeçemeyenler için spor odası, duşla yetinmeyerek sizin için hamam ve saunayı da unutmadık.

Evim Yurdum ailesine gelince kız öğrenci yurdumuz sizi yormayarak her türlü imkanı sizlere sunacak. Bizlere emanet edilen, ailelerin emaneti olarak gördüğümüz gençlerimizi bu bilinç ve sorumlulukla gerçek aile sıcaklığını aratmamak adına tüm güven, samimiyet ve özverimizle ağırlayacağız. Yurdunu evi olarak gören ve ailemizin bir parçası olmak isteyen tüm öğrencilerin yeri burada hazır siz de gelin eviniz yurdunuz olsun.

Yorum alanı