Anasayfa > Edirne > Kız Öğrenci Yurtları > Edirne Peköz Kız Öğrenci Apartı

Edirne Peköz Kız Öğrenci Apartı

Edirne Peköz Kız Öğrenci Apartı

Peköz Kız Öğrenci Apartı, Trakya Üniversitesi Ayşekadın yerleşkesine sadece 50 metre uzaklıktadır. Şehiriçi ulaşım hatları da apart önündeki caddeden geçmektedir. Apartın bulunduğu çevrede genellikle üniversite öğrencileri yaşadığı için sosyal ortam gelişmiştir. Zaten apart da Leman Kültür Kafe’nin hemen yanında yer alıyor. Bu yüzden kafe, market, alışveriş merkezi, banka gibi yerlerin merkezi konumundasınız.

Apart binası deprem yönetmeliğine uygun olarak yeni yapılmıştır. Değerli arkadaşlar Yurt Rehberi editörleri olarak Edirne’de bulunan tüm yurt ve apartları incelemekteyiz. Fiyat bilgisi haricinde iyi bir gözlemle sizleri yanıltmadan bilgiler vermeye çalışıyoruz. Peköz apart gerek eşyaları, gerek tasarımı gerekse üniversiteye yakınlığı gibi özelliklere sahip olduğu için sizlere tavsiye etmekteyiz. Elbette karar verme aşamasından sonra apart yetkilisini 0284 212 01 30 bu numaradan arayarak fiyat bilgisi alınız.

PEKÖZ ÖĞRENCİ APARTI ÖZELLİKLERİ
* Mutfakta set üstü ocak, mini buzdolabı, mutfak dolabı, tost makinesi, çay makinesi, su ısıtıcısı, yemek yapıp yiyebileceğiniz her türlü araç-gereç
* Salon bölümünde TV ünitesi, LCD ekran televizyon, kanepe, çalışma masası, sehpa
* Yatak odası alanında ortopedik yatak, elbise dolabı, baza, kitaplık
* Doğalgazlı ısınma sistemi, sıcak su ve klima
* Spor salonunda istediğiniz zaman spor yapabilme olanağı
* Asansör, jeneratör, ısı ve ses yalıtımlı duvar, yangın ve duman dedektörü
* Ortak alanda çamaşır yıkama ve kurutma

4 Yorum

Yorum alanı