Anasayfa > Edirne > Kız Öğrenci Yurtları > Edirne Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu

Edirne Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu

Edirne Özel İnci Kız Öğrenci Yurdu

Edirne özel kız yurdu araması yapan üniversiteliler için bu yazımızda Özel İnci Kız Yurdu hakkında bilgiler vereceğiz. Değerli üniversiteliler bu yazıyı ailesinden uzakta üniversite okumuş bir birey olarak yazmaktayım. Bu yüzden lütfen yazacaklarımı dikkate alın. Öncelikle yurt seçimi yaparken üniversitenize yürüme mesafesindeki yurtları tercih edin. Bunun yanında mümkünse yemekli yurt seçimi yapın. Böylece üniversite yaşantınız boyunca yol ve yemek ücreti vermekten kaçınabilirsiniz. Bu sebeple Trakya Üniversitesi Ayşekadın yerleşkesinde öğrenim görecek öğrenciler için Özel İnci Kız Yurdu iyi bir tercih olacaktır. Yurt, üniversiteye yakın olduğu için üniversitenizin de sağladığı imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Yurt odalarında tekli koltuk, televizyon, elbise dolabı, kitaplık, çalışma masası, mini buzdolabı bulunmaktadır. Aşağıdaki görsellerden yurt odalarını inceleyebilirsiniz.

YURT HİZMETLERİ
* Her katta bulunan 2 adet çamaşır makinesi ile çamaşır yıkama ve kurutma imkanı
* Güvenlik personeli, bina içi ve dışı güvenlik kamerası, parmak izli giriş sistemi ile maksimum güvenlik
* Sessiz bir ortamda çalışabileceğiniz etüd odası
* Binanın her katında yüksek hızlı kablosuz internet
* Spor salonundan ücretsiz faydalanma imkanı

Yurtta haftanın her günü 2 öğün yemek verilmektedir. Kahvaltı 07:00 ve 12:30 saatleri arasındadır. Yemekler hafta içi 14:00 ve 00:00 saatleri arasındadır. Hafta sonu ise 14:00 ve 21:00 saatleri arasında verilmektedir. Örnek günlük yemek listesi;

Yorum alanı