Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Üniversite okuması ve gelişimi bakımından oldukça önemli bir şehir olan İstanbul, dünyaya açılan kapı olmaya yıllardır devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi büyük şehirlerde üniversite okumak, hemen hemen her öğrencinin hayalleri arasında yer alıyor. Gelişim ve yaratıcılık söz konusu olduğu zaman, öğrencinin kendini motive etmesi gerekli. Verimli bir eğitimin olmazsa olmazlarından birisi (hatta temel taşı), verimli ve sistemli, hatta konforlu bir barınma mekanıdır. İşte yaratıcılığın konfor ile buluştuğu noktada yer alan Dormia kız öğrenci yurdu, öğrencileri için gerekli olan bütün standartları en yaratıcı çerçevelerde sunuyor. Creativitenin eğitim ile buluştuğu noktada yer alan bu özel yurt, Kağıthane’de yer alıyor. Dolayısı ile bu bölgeye yakın olan okullar ve üniversiteler için olmazsa olmaz yurtların başında yer alıyor. Gerek standartları, gerek hizmetleri, gerekse özel artıları ile kız öğrencilerin vazgeçemeyeceği ve konaklamaktan kesinlikle keyif alacağı mekanlardan birisi Dormia kız öğrenci yurdu.

Nişantaşı Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Mef Üniversitesi, İTÜ, Işık Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Medipol Üniversitesi gibi üniversitelerin kampüslerine 2 ile 9,6 KM uzaklıklarda yer alan Dormia kız öğrenci yurdu, aynı zamanda bir akademik rezidans diyebiliriz. 381 odası, 752 yatak kapasitesi ile konforu ve yaratıcılığı bir arada barındırmayı hedefleyen Dormia İstanbul kız öğrenci yurdu, aile ortamının sıcaklığını en üst seviyelerde sunmayı amaçlamaktadır.

Sunulan İmkanlar Nelerdir?

Yurt tarafından sunulan imkanlara bakarsak, ders çalışma salonları, çizim atölyeleri, bilgisayar odası ve sosyalleşme hobi odaları gibi pek çok artısı ile hizmet sunuyor diyebiliriz. Yüksek güvenlik önlemlerine sahip olan yurt, 7/24 güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Elektronik giriş kartlı sistem sayesinde rahatlıkla kontrol yapılmaktadır. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir resepsiyon hizmeti de yurdun sunduğu imkanlar arasındadır. Ayrıca kablolu ve kablosuz internet erişimi en yüksek hızlarda sunulmaktadır. 7/24 kesintisiz sıcak su imkanı, düzenli oda temizliği, haftada bir nevresim değişimi, tamir bakım onarım hizmetleri, kuaför hizmetleri, revir, ütü hizmetleri ve araç sahibi öğrenciler için sunulan kapalı otopark hizmeti ile oldukça iddialı ve profesyonel bir yurttur. Spor salonları, dvd salonları, tv odası, sosyal aktivite odaları, restoranlar, kantinler, kafeler, etüd odaları, tam donanımlı çizim atölyesi gibi pek çok detay da yurdun öğrencilerine sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Keyifli ve verimli bir dönem için, yaratıcılığınızı geliştirecek olan Dormia kız öğrenci yurdu, yeni dönemde de sizleri bekliyor.

Yorum alanı

Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Dormia İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İstanbul
Telefon: 0212 219 57 88
Fax: 0533 921 51 29
E-mail:
Website: www.dormia.com.tr
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.