Anasayfa > Denizli > Kız Öğrenci Yurtları > Denizli Çakanel Kız Öğrenci Apart

Denizli Çakanel Kız Öğrenci Apart

Denizli Çakanel Kız Öğrenci Apart

Çakanel Kız Apartı, Denizli’de apart planına göre inşa edilmiş 7 katlı binadan oluşmaktadır. 105 öğrenci kapasiteli yurtta odalar 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Apartta üniversitede okuyan kız öğrencilerle birlikte çalışan kadınlar da barınabilmektedir.

 

Apart odalarında yerler laminant parke döşemelidir. Dağ ve baraj manzaralı modern odalarda karyola, ortopedik yatak, elbise dolabı, etajer, boy aynası, çalışma masası ve sandalye bulunmaktadır. Ayrıca her odada dahili telefon, yemek pişirebileceğiniz set üstü ocak, LED TV ve buzdolabı bulunmaktadır. Her odada duşakabin, tuvalet, lavabo ve çamaşır makinesi vardır. Bu özelliğiyle Çakanel apart, bir evde bulunması gereken her türlü eşya ve imkanla öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street özelliğiyle yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir; apart hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

ÇAKANEL KIZ APARTI ÖZELLİKLERİ
* Haftanın her günü genel temizlik yapılmaktadır.
* Apart odaları ayda bir defa temizlenmektedir. (Eşya silme, perde yıkama, banyo temizliği)
* Üniversite ile apart arası 1,5 km’dir. Pamukkale Üniversitesi kampüsüne tek dolmuşla apartımızın önünden ulaşabilirsiniz.
* Örgün ve ikinci öğretim öğrencileri için yönetimin belirlediği saatlerde olmak üzere günde 13 sefer hafta içi her gün servisten yararlanabileceksiniz.
* Çamaşırlarınızı günün her saati yıkayıp ütüleyebilirsiniz.
* Apart binası merkezi sistemle ısıtılmaktadır.
* Apartta öğrencilerin güvenliğine önem verilmiş; sürekli güvenlik görevlisi ve 24 saat kayıt yapan kameralar ile güvenlik sağlanmaktadır.
* Kablosuz internet imkanı
* Elektrik kesintilerine karşı jeneratör bulunmaktadır.

Isınma, yakıt, servis, çamaşır yıkama, temizlik, internet ve spor salonu kullanımının tamamı APART ÜCRETİNE DAHİLDİR

Yorum alanı