Anasayfa > Çorum > Erkek Öğrenci Yurtları > Çorum Özdoğan Erkek Öğrenci Apart

Çorum Özdoğan Erkek Öğrenci Apart

Çorum Özdoğan Erkek Öğrenci Apart

Çorum Özdoğan Erkek Öğrenci Apartı Hitit Üniversitesinde okuyan öğrencilere hitap etmektedir. Göze hitap eden şık tasarımlı odaları, merkezi konumu, farklı oda seçenekleri, yemek imkanı ile öğrencilere yaşanılabilir bir ortam sunmaktadır.

Apart odaları 1-2-4 kişilik yeni mobilyalıdır. Her odada TV, buzdolabı, banyo-wc, sıcak su, yerden ısıtmalı sistem, internet, kilitli elbise dolabı, kitaplık ve bazalı ortopedik yatak bulunmaktadır.

YEMEK 
Yemek listeleri yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. 12 çeşit sabah kahvaltısı ve 4 çeşit akşam yemeği profesyonel aşçılar tarafından hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

GÜVENLİK
Yurtta öğrencilerin güven ve huzur içinde olmaları için her türlü güvenlik tedbirleri alınmıştır. Bina içerisinde yangına karşı her odada yangın alarm cihazları, yangın tüpleri ve yangın dolapları mevcuttur.SERVİS
Yurtta ait ücretsiz servis araçları, Hitit Üniversitesi yerleşkeleri olan tüm fakülte ve okullara gitmektedir. Servis saatleri öğrencilerin ders giriş-çıkış saatlerine göre ve öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda ayarlanmaktadır.

3 Yorum

  • Justo obama mba mikue - 6 Ağustos 2022 at 11:52 - Cevapla

    Gunaydın, kayıt olmak için ne yapabilirim

  • Ramin - 9 Ağustos 2022 at 10:32 - Cevapla

    Fiyat

  • Anar - 21 Eylül 2022 at 20:15 - Cevapla

    Bize iki kişlik oda lazım

Yorum alanı