Anasayfa > Çorum > Kız Öğrenci Yurtları > Çorum Kaleli Kız Yurdu

Çorum Kaleli Kız Yurdu

Çorum Kaleli Kız Yurdu

Çorum Özel Kaleli Kız Öğrenci Yurdu, Selahattin Kaleli Kültür, Eğitim ve Yardımlaşma Vakfına ait bir kuruluştur. Şehir merkezinde 10 kat 60 oda ve 120 öğrenci kapasiteli yurt 2007 yılında faaliyeti başlamıştır.

Odaların tümü 2 kişiliktir. Her odada çalışma masası, gardrop, telefon, internet, ortopedik yatak bulunmaktadır. Duş ve WC oda içlerinde mevcuttur. Günün her saati sıcak su imkanı vardır ve odalar doğalgazlı sistemle ısıtılmaktadır.

YEMEK HİZMETİ
KAHVALTI : Zengin açık büfe sabah kahvaltısı her gün, özel porselen kahvaltı tabaklarıyla öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.
Kahvaltı çeşitleri: Beyaz peynir, Krem peynir, Labne peynir, Tereyağı, Bal, Reçel çeşitleri, Çikolata, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Yumurta, Tahin-Pekmez, Domates, Salatalık, Salam, Sosis, Patates Kızartması, Süt, Çay, Poğaça, Börek, Çörek, Pide çeşitlerinden oluşmaktadır.
Kahvaltı saatleri; hafta içi 07.00–10.00 / hafta sonu 08.00-10.00 saatleri arasındadır.

AKŞAM YEMEĞİ : Akşam yemeği dört çeşit olarak ev yemeği tarzında hazırlanmaktadır. Yemekler, yurt mutfağında uzman ahçılarımız tarafından titizlikle hazırlanarak, porselen tabaklarda servise sunulmaktadır.


YURT İMKANLARI
* Merkezi konum, 10 katlı modern, depreme dayanıklı bina
* Kahvaltı ve akşam yemeği
* Gece 24.00’e kadar açık kantin
* Çamaşırhane ve ütü odası
* Hitit Üniversitesinin tüm fakültelerine servis
* 3 tane kadrolu güvenlik görevlisi
* Revir odası, etüd odası


1 Yorum

  • Aslı - 27 Ağustos 2020 at 17:34 - Cevapla

    ücreti ne kadardır?

Yorum alanı