Anasayfa > Çorum > Erkek Öğrenci Yurtları > Çorum Buhara Erkek Öğrenci Yurdu

Çorum Buhara Erkek Öğrenci Yurdu

Çorum Buhara Erkek Öğrenci Yurdu

Çorum Buhara Erkek Öğrenci Yurdu, İlim Yayma Cemiyetine ait bir yurttur. 9 katlı binadan oluşan yurt geniş ferah ve hijyenik bir ortama sahiptir. 160 kapasiteli olan yurtt günlük 3 öğün yemek verilmektedir. 24 saat sıcak su, tiyatro ve sinema salonu, dinlenme mekanları  ve spor salonu mevcuttur. Ayrıca gençlerin tarihlerini ve kültürlerini tanımaları için ülkemizin çeşitli şehirlerine ve yörelerine geziler düzenlenmektedir. Zengin bir kütüphane oluşturulmuştur. Bunların yanında çağı ve teknolojiyi takip edebilmeleri için teknoloji ve internet odaları oluşturulmuştur.

GÜVENLİK
Binada 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle korunmakta olup ve 24 saat yetkili yönetici bir personel mevcuttur.

ULAŞIM
Üniversitelere servis imkanı vardır.

BİLGİSAYAR ODASI
Kendi bilgisayarlarınızı burada rahatça kullanabilir, 4096 kb hızla internete girebilirsiniz.

KONFERANS SALONU

Bir üniversite yurduna yakışır nitelikteki konferans salonu her türlü sosyal ve kültürel faaliyetler için öğrencilerin hizmetindedir.

YEMEKHANE
Yurt aşçılarınca hazırlanan yemekler, hijyen ve sağlık koşulları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Günde 3 öğün yemek hizmetinize sunulmaktadır.

ÇAMAŞIRHANE
Yurt personeli denetiminde çamaşırlarınızı yıkama ve kurutma imkanına sahip bulunmaktasınız.

WC – LAVABOLAR
Temizlik ve hijyen şartlarına personelimiz tarafından özel ihtimam gösterilmektedir.

KANTİN
Öğrencilerimize memnun kalacakları bir kantin hizmeti verilmekle birlikte tenis masası mevcuttur.

BAHÇE
Doyumu olmayan harika bir manzaraya sahip ve yeşillik içerisinde bulunan  kamelyamızda dinlenebilir, eğlenebilir ve hatta ders çalışmak için bile kullanabilirsiniz.

SPOR SALONU
Sportif aktiviteleri önemsiyoruz. Öğrencilerimizin ve mahalle gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutulup spor yapma imkanı sağlamak adına Buhara Gençlik ve Spor Kulübü oluşturduk. Yurtta tam donanımlı spor salonumuzu mevcuttur.Ayrıca Masa Tenisi ve Bilardo Masası bulunmaktadır.

TİYATRO VE SİNEMA SALONU
Öğrencilerin yeteneklerini sergileyebilecekleri, eğlendiren ve aynı zamanda insanı düşünceye sevkeden skeçlerin ve oyunların oynandığı tiyatro salonunun yanı sıra rahat ve temiz bir ortamda belirli filmleri izleyebileceği sinema salonu mevcuttur.

ODALAR
4’er kişilik odalar şık ve ihtiyaca cevap verecek nitelikte öğrencilere sunulmuştur.

1 Yorum

  • Ramin - 9 Ağustos 2022 at 10:34 - Cevapla

    Fiyat

Yorum alanı