Anasayfa > Çanakkale > Kız Öğrenci Yurtları > Çanakkale Narçiçeği Kız Yurdu

Çanakkale Narçiçeği Kız Yurdu

Çanakkale Narçiçeği Kız Yurdu

Narçiçeği Kız Öğrenci Yurdu, Çanakkale merkezde üniversite kampüsüne yakın bir konumda bulunmaktadır. 2003-2004 eğitim öğretim yılında açılan yurt konum itibariyle Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu kampüsüne en yakın kız yurdudur. Anafartalar kampüsüne de tek vesait ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yurt odaları 1-2-3 kişiliktir. Tüm odalar ısı yalıtımlıdır. Odalarda elbise dolabı, bazalı yatak, çalışma masası ve sandalyesi, komidin bulunmaktadır. Aşağıdan yurda ait farklı oda görseline ulaşabilirsiniz.

Çanakkale özel yurt fiyatları veli ve öğrencilerin dikkat ettiği önemli kriterlerin başında yer almaktadır. Uzun yıllar yurtta kalacak öğrenciler için elbette bu kriter çok önemlidir. Çanakkale’de özel yurt fiyatları kahvaltı, akşam yemeği, yurt konumu, üniversiteye uzaklığı, farklı oda seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Narçiçeği kız yurdu 1 ve 2 kişilik odaların 2017 fiyatları 5.000-6.000 TL arası değişmektedir. Güncel yurt fiyatları için 0286 263 50 15 bu numarayı arayabilirsiniz.

YURT İMKANLARI
* Sabah kahvaltısı (Örnek menü: Yağlı peynir, lor peyniri, siyah-yeşil zeytin, reçel, domates, maydonoz, haşlama patates, hamur işi, salça)
* Akşam yemeği (Örnek menü: Mercimek çorbası, patlıcanlı tavuk, taze fasülye, pilav, salata, tatlı veya meyve)
* 24 saat gece görüşlü güvenlik kamerası
* Doğalgazlı ısınma sistemi ve 24 saat sıcak su
* Tüm ortak alan ve odalarda kablosuz internet
* 3 ayrı etüd odası ve 3 ayrı dinlenme odası
* Çamaşır ve ütü hizmetleri
* Her odada tuvalet ve duş

Yorum alanı