Anasayfa > Bursa > Erkek Öğrenci Yurtları > Bursa Alpcan Erkek Öğrenci Yurdu

Bursa Alpcan Erkek Öğrenci Yurdu

Bursa Alpcan Erkek Öğrenci Yurdu

Bursa Özel Alpcan Erkek Öğrenci Yurdu, Görükle’de Uludağ Üniversitesi kampüsüne 500 metre mesafede bulunmaktadır. 10 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.

159 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdu 1-2-3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Dairelerde kişi sayısı kadar oda, mutfak ve banyo bulunmaktadır. Odalarda elbise dolabı, koltuk, yatak, nevresim takımı, çalışma masası varken mutfakta yemek yapıp yiyebileceğiniz her türlü eşya bulunmaktadır.

Hedeflerinize giden yolda adımlarınızı Alpcan öğrenci yurtlarıyla atın” sloganıyla üniversite yaşantınızın en önemli konusu olan “kalacak yer” sorununu çözebilirsiniz.

YURT İMKANLARI
* Mutfak, banyo ve odalarda kendinizi evinizde hissettirecek lüks ortam
* Özel döşenmiş mobilya, TV, buzdolabı, çamaşır makinesi
* Kaloriferli ısınma sistemi ve her an sıcak su
* Üniversite-yurt arası ücretsiz servis imkanı
* 7/24 görevli idari personel
* Etüd odası, internet salonu, dinlenme salonu, kafeterya
* Asansörlü bina, yangın ve doğalgaz alarm sistemi
* Sosyal aktivite alanları, bahçe

Bursa özel yurt fiyatları
Görükle’de 20’nin üzerinde öğrenci yurdu bulunmaktadır. Bu yoğunluğun sebebi Uludağ Üniversitesi merkez kampüsünün bu bölgede olmasıdır. Öğrenci ve veliler için üniversite ve şehir seçiminden sonra en önemli konu kalacak yerdir. En az 4 senenizin geçeceği Görükle’de ortalama yurt ücretleri aynıdır.

Farklı odalarda yurt ücretleri de farklı olmaktadır. Bu yüzden ailenizin maddi durumunu dikkate alarak 1-2-3-4-5 kişilik odaların ücretlerini dikkate alarak barınma koşullarınızı belirleyebilirsiniz. Ayrıca yurt seçimi yaparken Görükle kampüsüne yürüme mesafesindeki yurtları seçmelisiniz.

Özel yurt fiyatlarını öğrenebilmek için 0224 483 50 20 numaralı telefondan Alpcan öğrenci yurdu yetkilisini arayabilirsiniz.

Yorum alanı