Anasayfa > İzmir > Erkek Öğrenci Yurtları > Buca Üniversite Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Buca Üniversite Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Buca Üniversite Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Üniversitesi Kız & Erkek Öğrenci Evi 49 apart daireden oluşmaktadır. 2, 3 ve 4 kişilik daireler ile 1, 2 ve 3 kişilik oda tercihi ile toplamda 150 öğrenci kapasitesi bulunmaktadır.

Her apart dairede 2 oda, banyo, tuvalet, mini mutfak, balkon ve güneş gören pencereler mevcuttur. Odalarda ortopedik yatak, baza, elbise dolabı, çalışma masası, sehpa, koltuk, merkezi ısıtma, 24 saat kesintisiz internet ve sıcak su imkanları mevcuttur. Yataklar kişiye özel olup kesinlikle ranza kullanılmamaktadır. Haftanın her günü kahvaltı verilmektedir. Akşam yemeği ise yalnızca pazar günü verilmemektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu, Hukuk Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Meslek Yüksek Okulu ve Tınaztepe Kampüsüne servis hizmetimiz ücretsiz sağlanmaktadır. Tınaztepe yerleşkesine ise 100 metre uzaklıkta bulunduğu için kampüs içindeki fakültelere kolayca ulaşmanız mümkündür. Kısacası yurtta ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

Buca yurt fiyatlarını da merak ettiğinizi biliyoruz. Hizmetleri ve özellikleriyle uygun fiyat politikasının belirlendiği yurtta oda ve daire fiyatları değişiklik gösterdiği için 0232 453 19 09 numaralı telefondan fiyat bilgisi almanızı tavsiye ederiz.

Tınaztepe’ye yakın öğrenci yurtları arasında incelediğimiz Özel Üniversite Öğrenci Evi yaz okulu sürecinde de açık olacaktır.

Yorum alanı