Anasayfa > İzmir > Kız Öğrenci Yurtları > Buca Sarı Konak Kız Yurdu

Buca Sarı Konak Kız Yurdu

Buca Sarı Konak Kız Yurdu

Buca’da merkezi bir cadde üzerinde 3 katlı binada kurulmuş olan Sarı Konak Kız Öğrenci Yurdu, özellikle Dokuz Eylül Üniversitesinde okuyan kız öğrencilere barınma hizmeti verilmektedir. Üniversiteyi yeni kazanan öğrenci ve aileleri sokak sokak yurt aramasın diye Yurt rehberi sitesini kurduk. Sitemizde Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir, iletişim sekmesinden yurdun internet sitesi, adres ve telefon bilgilerine ulaşabilir, galeri sekmesinden de yurt fotoğraflarını görebilirsiniz. Ancak bazı yurtlar hakkında maalesef çok fazla bilgi edinememekteyiz. Bu sebeple yurt imkanları ile ilgili sizlere çok az bilgi aktarabileceğiz.

Her odada banyo ve tuvaletin bulunduğu ferah ve geniş odalar bulunmaktadır. 163 öğrenci kapasiteli yurt hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0232 453 31 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

3 Yorum

  • asi - 21 Haziran 2016 at 01:52 - Cevapla

    İzmir, büyük şehirler arasında yer alan en güzel kentlerden biridir. Kim orada okumak istemez ki? Hem tatil hem okul… Buca Sarı Konak Kız Yurdu bunların arasında iyi sayılır ben tam olarak bilmiyorum ama araştırmalara göre tavsiye edilir.

  • Merve - 21 Haziran 2016 at 15:35 - Cevapla

    Bucanın en iyi yurtların birisidir burası.Hizmeti çok iyidir ama yurt parası biraz tuzlu maalesef.Başarılı öğrencilere indirim yapabiliyorlar ama bildiğim kadarıyla. Yani param var diyorsanız buraya bakabilirsiniz. İnceleme için teşekkürler.

  • Yalın - 22 Haziran 2016 at 13:28 - Cevapla

    İzmir üniversite okunabilecek en güzel şehirlerden. Büyükşehir olmanın zararı ise tabii ki yüksek ev kiraları. Eğer ev kiralayabilecek durumda değilseniz bu tip yurtlar çok avantajlı olacaktır.

Yorum alanı