Anasayfa > İzmir > Erkek Öğrenci Yurtları > Buca Özgörkem Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Buca Özgörkem Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Buca Özgörkem Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsünün hemen karşısında bulunan Özgörkem Kız & Erkek Öğrenci Yurdundan dersliğinize yalnızca birkaç dakika içinde ulaşabilmeniz mümkündür. Bu sayede yurtta kalan öğrencilerin ulaşım için ekstra ücret ödemelerine gerek yoktur.

Yurdun bulunduğu alanda yoğun olarak öğrenciler kaldığı için çevrenin geliştiğini söyleyebiliriz. Hastane, eczane, kırtasiye, kafe, yemek salonu, banka… kısacası öğrenciler ihtiyacı olan her şeye kolayca ulaşabilirler.

Özgörkem öğrenci yurdu iki bloktan oluşmaktadır. Sol blok erkek öğrencilere ayrılırken sağ blokta kız öğrenciler konaklamaktadır. Yurdun toplam kapasitesi 129’dur. Yurt fiyatları, oda özellikleri vb. bilgiler hakkında merak ettikleriniz için 0232 453 82 85 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

1 Yorum

  • emre - 14 Temmuz 2016 at 18:13 - Cevapla

    bu sene amcaoğlu tercihlerinde izmir’i yazacak gibi gözüküyor, her mühendisliğe puanı yetmesine rağmen kötü de olsa izmir’den bir bölüm diye tutturmuş. Kalacak yer ve kayıt işlemleri için de ben eşlik edeceğim bu yurdu da gittiğimizde ziyaret etmeyi düşünüyorum, çünkü ifade ettikleri kadarıyla beğendim…

Yorum alanı