Anasayfa > İzmir > Erkek Öğrenci Yurtları > Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Buca Cansın Kız & Erkek Öğrenci Yurdu, Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsüne 200 metre uzaklıkta bulunmaktadır. DEÜ Mühendislik ve Fen Fakültesinde okuyan öğrenciler için tavsiye edebileceğimiz yurtlar arasındadır. Bu sayede ulaşım için her gün yol parası vermeniz gerekmeyecektir.

2013 yılında karma olarak iki blok şeklinde ve yurt binası olarak inşa edilmiştir. Bu sebeple bina içinde yer alan tüm alanlar öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Yurt odaları 1-2-3-4-5-6 kişiliktir. Düzenli olarak her gün kat görevlileri tarafından odalar temizlenmektedir.

Barınma ve ulaşımdan sonra öğrencilerin en fazla dikkat etmesi gereken konu yemektir. Tınaztepe kampüsüne yakın öğrenci yurtları arasında incelediğimiz Cansın Kız & Erkek Yurdunda kahvaltı ve akşam yemeği yurt ücretine dahildir.

Yurt odalarında çalışma masası, elbise dolabı, ortopedik yatak, LCD ekran televizyon ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Tuvalet ve banyo da oda içlerinde yer almaktadır. Bina özellikleri ve hizmetleri ise şu şekildedir;
* Güvenlik personeli + güvenlik kamerası,
* 7/24 açık ders çalışma odası,
* Sıcak su ve doğalgazlı ısınma sistemi,
* Çamaşır yıkama ve kurutma odası,
* İnternet
Yurtla ilgili fiyat bilgisi almak için 0533 636 55 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Yelda - 18 Mayıs 2017 at 21:00 - Cevapla

    Yurdunuzun Dokuz Eylül Üniversitesi Dokuzçeşmeler kampüsüne uzaklığı nedir acaba? Bir de Buca nasıl bir yer? Güvenilir mi, öğrencilerin vakit geçirebileceği yerler var mı?

Yorum alanı

İletim Bilgileri:
İzmir
Telefon: 0232 453 82 85
Fax:
E-mail:
Website: bucaogrenciyurdu.com/
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.