Anasayfa > Bolu > Erkek Öğrenci Yurtları > Bolu Elit Erkek Öğrenci Yurdu

Bolu Elit Erkek Öğrenci Yurdu

Bolu Elit Erkek Öğrenci Yurdu

Elit Erkek Öğrenci Yurdu Bolu şehir merkezinde PTT caddesi üzerinde 4 katlı binada hizmet vermektedir. Yurt 44 oda ve 104 öğrenci kapasitelidir. Odalar öğrencilerin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Üniversiteye giden otobüs duraklarına 50 metre mesafededir. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu caddede sanal gezinti yapabilirsiniz.

Yurt odaları 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Tüm odalarda her öğrenci için gardırop, çalışma masası ve kitaplık, komidin bulunmaktadır. Yerler duvardan duvara halı kaplı olup, tüm odalarda müstakil duş ve tuvalet bulunmaktadır.

Yemek hizmeti
Elit Erkek Öğrenci Yurdunda hafta içi 07.00-10.30 hafta sonu ise 09.00-12.00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı hizmeti sunulmaktadır. Her gün değişik sıcak ekstralar mevcuttur. Akşam yemekleri self servis olarak porselen tabaklarda sunulmaktadır.

Güvenlik
Yurtta barınan öğrenci ve çalışan personelin güveninin sağlanması amacı ile resmi tatiller dahil 1 idareci ve 24 saat kayıt yapan 6 adet güvenlik kamerası hizmet vermektedir.

Temizlik
Temizlik ve kat hizmetleri hafta içi her gün saat 10.00-18.00 arası sürekli olarak kat görevlileri tarafından yerine getirilmektedir. Bu kapsamda odalar, duş ve tuvaletler ile ortak kullanıma sunulan tüm mekânlar titizlikle temizlenmektedir.

Yorum alanı