Anasayfa > Bingöl > Kız Öğrenci Yurtları > Bingöl Kardelen Kız Öğrenci Apartı

Bingöl Kardelen Kız Öğrenci Apartı

Bingöl Kardelen Kız Öğrenci Apartı

Bingöl Kardelen Kız Öğrenci Apart, Bingöl Üniversitesine ulaşım kolaylığı olan bir alanda 5 katlı bina üzerine kurulmuştur.

10 binin üzerinde öğrencisi bulunan Bingöl Üniversitesine genellikle şehir dışından öğrenciler gelmektedir. Bu da şehirde üniversitelilerin barınma ihtiyacını ortaya çıkarmakta. Bu sorunu aşmak için Kardelen Kız Öğrenci Apart, öğrencilerin tüm sorunlarına cevap veren imkana sahiptir.

Bingöl’de öğrencilerin üzerinde durdukları konuların başında da Bingöl apart fiyatları gelmektedir. Şehrin ucuz olmasının yanında öğrencilerin barınabileceği apart ve yurtların ücretleri de makul fiyattadır. Güncel fiyat bilgisi almak için apart yetkilisini 0538 895 94 62 bu numaradan arayabilirsiniz.

Apart 7/24 kamera ve alarm sistemiyle izlenmektedir. 1+1 apart daireler dayalı döşelidir. İhtiyacınız olan her türlü eşya mevcut olmakla birlikte dilediğiniz zaman yemek yapabileceğiniz mutfak vardır. 50 metrekarelik apart dairelerde kablosuz internet bulunmakta ve elektrik, su, ısınma apart fiyatına dahildir.

Yorum alanı