Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > Beykoz Kız Öğrenci Yurdu

Beykoz Kız Öğrenci Yurdu

Beykoz Kız Öğrenci Yurdu

Üniversite öğrencisi olmak çoğu insana göre kolay gibi görünse de aslında durum böyle değildir. Hatta yaşadığınız şehirden başka bir şehre okumaya gittiyseniz durum kesinlikle böyle değildir. Çünkü kalacak yer sorunu ortaya çıkmaktadır. Devlet yurtları yetersizdir ve bu yurtlara girebilmek için bazı kriterler gerekmektedir. Ancak özel yurtlar için böyle bir durum yoktur. Fakat buna rağmen özellikle İstanbul’daki büyük şehirlerde özel yurtlar çok talep görmektedir. Bu nedenle çok sayıda özel yurt İstanbul’da mevcuttur.

Beykoz kız öğrenci yurtları bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Fakat fiyat konusu açısından değerlendirildiğinde hem uygun fiyatlı hem de konforlu olan kız öğrenci yurtlarının başında, Beykoz Kız Öğrenci Yurdu gelmektedir. Yurt çok sayıda üniversiteye ulaşım imkanları bakımından yakındır. Yurttan pek çok devlet ve vakıf üniversitesine toplu taşıma araçları vardır. Ayrıca yurt Kavacık semtinin merkezinde yer almaktadır. Medipol Üniversitesi Kavacık Kampüsü’ne oldukça yakındır.

Yurt bünyesinde farklı oda seçenekleri mevcuttur. Odalar 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Yurt bünyesinde kafe, çamaşırhane, spor odası, oyun odası bulunmaktadır. Ayrıca yurt 24 saat boyunca kameralar ve güvenlik hizmeti ile korunmaktadır. Bunun dışında yurtta ücretsiz Wifi, sıcak su ve yangın sistemi bulunmaktadır. Yurt yalnızca okul döneminde değil, yaz döneminde de öğrencilere hizmet vermektedir. Staj, yaz okulu, kurs vb. durumlarda öğrencilere yaz döneminde de konaklama imkanı vermektedir.

Sevgili arkadaşlar, eğer İstanbul’da öğrenci olarak yaşayacaksanız dikkat etmeniz gereken ilk şey okuduğunuz okul ile kaldığınız yerin uzaklığıdır. Diğer önemli şey ise kaldığınız yerin size maliyetidir. Ailenize çok külfet olmak istemiyorsanız buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle de İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşarken dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayrıca eğer staj yaparsanız bunu da göz önüne alarak toplu taşıma açısından geniş bir seçeneğe sahip bir yerde kalmalısınız.

3 Yorum

Yorum alanı

Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Beykoz Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İstanbul
Telefon: 0216 693 17 08
Fax:
E-mail:
Website: siteyi ziyaret et
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.