Anasayfa > Bartın > Kız Öğrenci Yurtları > Bartın Özel Kaya Kız Öğrenci Pansiyonu

Bartın Özel Kaya Kız Öğrenci Pansiyonu

Bartın Özel Kaya Kız Öğrenci Pansiyonu

Bartın Üniversitesinde okuyan öğrencilerin barınma sorununu çözmek adına açtığımız Yurt Rehberi sitesinde bu yazımızda Bartın Özel Kaya Kız Öğrenci Pansiyonu hakkında bilgiler vereceğiz.

Bartın Üniversitesinde 20 bini aşkın üniversiteli öğrenim görmektedir. 200 bine yakın nüfusuyla Bartın’daki üniversite öğrencileri şehrin %10 gibi çoğunluğunu oluşturmaktadır. Üniversiteyi kazanan öğrencilerin en büyük problemi barınma sorunudur. Öğrencilerin KYK, özel yurt, pansiyon ve öğrenci evi gibi farklı barınma tercihleri bulunmaktadır. Özel pansiyon ve yurtlar bu noktada öğrencilere cüzi miktar karşılığında elektrik-su-internet-ısınma gibi giderleri dahil olmak üzere hizmet sunmaktadır.

Özel Kaya Kız Öğrenci Pansiyonu Bartın merkezde ulaşım araçlarına yakın konumda yer almaktadır. Pansiyon odaları 2, 3 ve 4 kişiliktir. Odalarda ahşap elbise dolabı, çalışma masası, LCD TV, ranzalı yatak, laminant parke zemin ve halı bulunmaktadır.

4 kattan oluşan Kaya Kız Öğrenci Pansiyonunda odalar kaloriferli sistemle ısıtılmaktadır. Kaya Pansiyonda öğrenciler odaları dışında bahçe gibi ortak alanlarda da vakit geçirebilir.

Pansiyondaki 2-3-4 kişilik odaların güncel fiyatlarını öğrenmek için 0533 643 94 33 numaralı telefonu arayarak pansiyon yetkilisinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir, çevre hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum alanı