Anasayfa > Balıkesir > Kız Öğrenci Yurtları > Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Bilge Hatun ile hoş gelsin yeni hayat…

Özel Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu, öğrenciler için gurbette bir memleket oluşturma gayesiyle hizmete başlamıştır. Yeni İzmir yolu üzerinde bulunan yurtta çevreyi sanal olarak görebilmeniz için Google Street uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama verileri geçmiş tarihli olduğu için yurt farklı hastane olarak gözükmektedir. Bilge hatun kız yurdu tamamlanmış ve hizmete açılmıştır. Galeri sekmesinden oda ve dış cepheye ait tamamlanmış görsellere ulaşabilirsiniz.

Yönetim
Profesyonel yönetim anlayışımızı, psikolog yurt müdürümüzün bilgi ve yetkinlikleri ile taçlandırdık; bu, sunduğumuz pek çok avantajdan sadece biri… Günün her saati ulaşılabilecek yetkili personelimiz ile öğrencilerimizin her türlü ihtiyaç ve sorununa çözüm aramak, bizim öncelikli sorumluluğumuzdur. Zaten aile olmak da bunu gerekirmez mi?

Ulaşım
Okula 15 dakika yürüme mesafesindeki yurdumuzun önünden kalkan otobüsler ile şehir içi ulaşım da, okula ulaşım da çok kolay…

Güvenlik
Özel Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdumuz 7/24 güvenlik kameraları ile izlenir ve yine 7/24 bir güvenlik görevlisi tarafından korunur. Parmak okutma sistemi ile yapılan otomatik giriş-çıkışlar dijital ortamda takip edilir. Her odamızda yangın alarmı mevcuttur. Hepsi, öğrencilerimize daha huzurlu, daha güvenli bir yaşam standardı sunmak ve uzaktaki ailelerinin “içimiz rahat” demelerini sağlamak için…

Odalar
1, 3, 4 ve 5 kişilik odalarımızla toplamda 86 yatak kapasiteli yurdumuzda biz, öğrencilerimizin konforu için her şeyi düşündük. Öğrencilerimizin, temel barınmanın ötesinde konforlu bir yaşam sürmelerini istiyoruz. Bu yüzden her odamızda banyo, tuvalet, televizyon ve dahili telefon bulunmasının yanı sıra, fiber internet ile en hızlı, en kesintisiz interneti de öğrencilerimize sunuyoruz. Gerisini öğrencilerimizden bekliyoruz: Bol çalışma, bol kahkaha, çokça anı lütfen…

Hizmetler
Hani siz üniversite sınavına hazırlanırken ev halkı sizin için tüm imkânları seferber ediyordu da “Sen yeter ki çalış evladım” diyordu ya… Bilge Hatun ailesinde de öyle… Siz yeter ki çalışın, rahat edin, ve tabii yaşadığınız her andan keyif alın diye sunduğumuz hizmetlerden bazıları şöyle:

  • Temizlik hizmetleri
  • Çamaşır-ütü hizmetleri
  • 7/24 sıcak su
  • Çalışma salonu
  • Ücretsiz bilgisayar ve fotokopi makinası erişimi
  • Kesintisiz, limitsiz fiber internet
  • Revir-sağlık hizmetleri
  • Su deposu
  • Jeneratör
  • Valizhane

Yeme-İçme

Özel Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdunu diğer yurtlardan ayıran en önemli ayrıcalıklardan biri de kahvaltı ve yemek hizmeti sunması… Bu ücretli hizmetimiz ile öğrencilerimizin “geçiştirilen öğünler” ile değil, sağlıklı öğünlerle beslenmesini amaçlıyoruz.

Ayrıca ücretli kafe ve restaurantımız ile de öğrencilerimizin tüm yeme-içme ihtiyaçlarını yurt ortamında karşılayabilmelerini sağlıyoruz. Yorucu bir günün sonunda arkadaşlarınızda keyifli bir ortamda sohbet etmenin, stresin baş düşmanı olduğunu biliyor muydunuz?

Sosyal
Üniversite hayatı sadece ders çalışmanın değil, sosyal hayatın da zirve yaptığı yıllardır. Biz de, öğrencilerimizin üniversite yıllarını en verimli, en keyifli şekilde geçirebilmeleri için onlara bolca imkân sunuyoruz. Spor salonu, sinema salonu, hobi ve rehberlik odası, misafirhane hizmeti ve çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerle öğrencilerimizin eğlenceli ve dolu dolu bir üniversite hayatı yaşamalarını istiyoruz. Uzun yıllar sürecek arkadaşlıkların, keyifli anılar üzerine kurulması için üzerimize düşeni hevesle ve mutlulukla yapıyoruz.

1 Yorum

Yorum alanı

Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Balıkesir
Telefon: 0266 502 0 502
Fax: 0505 067 30 10
E-mail:
Website: siteyi ziyaret et
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.