Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu

Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu

Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu

Üniversite öğrencileri için konaklama her zaman önemli bir konu olmuştur. Özellikle aileler hem maddi imkanları açısından hem de güvenlik açısından çocuklarını iyi bir yere yerleştirmek istemektedir. Bu nedenle de genellikle yurtlar tercih edilmektedir. Ama devlet yurtları ve KYK yurtları fiyatları açısından uygun olsa da, genellikle kontenjan açısından çoğu öğrenciye konaklama imkanı sağlayamamaktadır. Bu nedenle özel yurtlar tercih edilmektedir. Özel yurtlar doğalgaz, su, elektrik vb. ek masraflara sebep olmadığı için maddi olarak daha avantajlıdır. Bunun dışında İstanbul gibi büyük bir şehirde güvenlik açısından da yurtta konaklamak daha doğru olacaktır.

Bakırköy kız öğrenci yurtları fiyatları, açısından Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu oldukça uygundur. Bunun dışında sağladığı imkanlar ile de tercih edilmektedir.

* İstanbul Aydın Üniversitesi Hazırlık,
*Kadir Has üniversitesi Hazırlık,
*Marmara Üniversitesi’ne yürüme mesafesi uzaklığındadır.

Toplu taşımaya oldukça yakın olan yurdun, 2 dakikalık uzaklıkta ulaşım imkanlarına erişimi vardır. Özellikle metro-tramvay hattına çok yakındır. E-5 karayoluna 100 metre uzaklıktadır.

Yurt odaları; 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Ayrıca yurt bünyesinde özel odalar da mevcuttur. 24 saat güvenlik ve kamera takip sistemi vardır. Bunun dışında 24 saat sıcak su, ücretsiz Wifi, çamaşır ve ütü odası, manzaralı kafeterya ve teras, etüt ve çalışma salonu, revir hizmeti yurt bünyesinde bulunmaktadır. Ayrıca bina 2011 yapı güvenliğine göre depreme dayanıklıdır ve yangın alarm sistemi ve güvenliğine sahiptir.

Sevgili arkadaşlar; eğer başka bir şehirden gelecekseniz size önerim yurtlarda kalmanızdır. Yalnızca maddi imkanlar açısından değil, yurtta kalmanızı ve bu şekilde bir süre yaşamanızı öneriyorum. Kurulan arkadaşlıklar ve konaklama açısından yurt yaşamı oldukça eğlencelidir. Ayrıca derslerinize daha rahat konsantre olabilmeniz için de yurtlar daha avantajlıdır, etüt odasında derslerinize çalışabilirsiniz.

Yorum alanı

Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu
Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu
Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu
Bakırköy Elit Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İstanbul
Telefon: 0212 503 44 93
Fax:
E-mail:
Website: siteyi ziyaret et
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.