Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu

Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu

Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu

İSTANBUL’DAKİ YENİ YUVANIZ YAZGAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

SICAK VE TEMİZ YUVANIZ

İstanbul ile Avcılar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yazgan Kız Öğrenci Yurdu, tecrübeli ve güvenilir çalışanları sayesinde kız öğrencilerine ailelerinin sunduğu sıcak ve temiz yuvayı vadediyor.

GÜVENİLİR YUVANIZ

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan ve deprem yönetmeliklerine uygun bir şekilde inşa edilen yurt, 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmekte ve gece-gündüz çalışan güvenlik personeliyle öğrencilerine güven vermektedir.

Yurt içerisindeki turnike geçişiyle yalnızca yurt personeli ve öğrencilerin girmesi sağlanarak oluşabilecek tüm güvenlik ihlallerin önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

SABAH KAHVALTISI

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı ihtiyacını, yurttaki kız öğrencilere sunularak güne zinde ve sağlıklı bir şekilde başlanılmasına katkı sağlanmıştır.

ETÜT SALONLARI

Yoğun sınav temponuzu sıkıntısız bir şekilde aşmanız için rahat ve düzenli bir şekilde çalışabilmeniz için yurt sınırları içerisinde yer alan etüt salonları ile sınav temposu can sıkmayacak.

ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNASI, ÜTÜ VE ÜTÜ MASALARI

Öğrencilerin günlük yaşamlarında alışık oldukları temizliğin sağlanması için çamaşır ve kurutma makinaları öğrencilerin imkânına sunulmuş. Ütü ve ütü masaları ile öğrencilerin kıyafetlerinin ütü ihtiyacının giderilmesi hedeflenmiştir.

FİTNESS SALONU VE REVİR

Yurt sınırları içerisinde yer alan fitness salonu ile öğrencilerin sağlıklı yaşamlarını ve formlarını yurt içerisinde sağlamları hedeflenmiştir. Ayrıca öğrencilerin herhangi bir sağlık sorunlarıyla karşılaşmaları ihtimalinden dolayı yurt içerisinde yer alan revir ile tüm sağlık sorunlarına öncül çözümler üretilmiştir.

KAFETERYA

Yurt içerisinde yer alan kafeterya sayesinde, öğrencilerin yoğun ve yorucu eğitim hayatlarında dinlemesi ve sosyalleşmesi sağlanmıştır.

1, 2, 3, 4 KİŞİLİK ODALAR

1, 2, 3, 4 kişilik odalar ile her gelir grubunun hesabına uygun odalar oluşturularak öğrencilerin eğitim giderlerinin üzerindeki yük hafifletilmiştir. Tüm odalar içerisinde Lcd ekran televizyon, telefon ve buzdolabı bulunmaktadır. Bu sayede yurt öğrencilerin temel ihtiyaçları giderilebilecektir.

Tüm odalarda banyo ve WC mevcuttur. Bu sayede öğrencilerin aile yuvalarındaki rahatlığı sağlanmıştır.

Yazgan Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünün karşısında, kampüse 2 dakikalık bir uzaklıkta yer almaktadır.

Önemli bilgi: Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street verileri güncel olmadığı için yurdun bulunduğu yer farklı görünmektedir. Yine de yurdun bulunduğu sokağın güvenilir olup olmadığını haritadan görebilirsiniz.

Yorum alanı

Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Yazgan Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İstanbul
Telefon: 0212 509 10 01
Fax:
E-mail:
Website: siteyi ziyaret et
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.