Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > Avcılar Güvenler Kız Öğrenci Yurdu (2.şube)

Avcılar Güvenler Kız Öğrenci Yurdu (2.şube)

Avcılar Güvenler Kız Öğrenci Yurdu (2.şube)

Güvenler kız yurdunun Avcılar’da iki şubesi bulunmaktadır. Bu yazımızda 2.şube ile ilgili adres, ulaşım, oda ve bina özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Güvenler özel kız öğrenci yurdu, KYK Avcılar Merkez kız öğrenci yurdunun tam karşısında yer almaktadır. Yurttan Mecidiyeköy, Topkapı, Bakırköy gibi birçok yere metrobüs ile 15-30 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne de yürüme mesafesindedir. Lokasyonu itibariyle Şükrübey Metrobüs Durağının hemen önündedir. Atatürk Havalimanına ulaşım ise sadece 15 dakikadır.

Yurdun tüm odalarında ortopedik yatak, baza, elbise dolabı, buzdolabı ve televizyon bulunmaktadır. Güvenler Kız Öğrenci Yurdu farklı oda tercihleriyle öğrencilerini beklemektedir. Sizlerin Avcılar kız yurdu fiyatlarını merak ettiğinizi düşünerek yurt ücretleri hakkında bilgi vermek isterdik ancak her sene oda ücretleri güncellendiği için 0212 593 22 97 yurt yetkilisinin telefonunu aramanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede ücretler hakkında daha detaylı ve doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yurt hizmetleri
* Buzdolabı, TV, ütü ve çamaşır hizmetleri
* Etüd odası (ders çalışma & bilgisayar)
* Deniz manzaralı kafeterya
* Kablosuz internet
* Geniş ve rahat ziyaretçi salonu
* Yurt aşçıları tarafından hazırlanan lezzetli kahvaltı ve akşam yemeği
* Asansör
* 24 saat sıcak su/kalorifer/güvenlik personeli/kameralı kayıt sistemi
* 24 saat yurt personeli
* Deniz manzaralı balkonlarda çay keyfi

Yorum alanı