Anasayfa > Artvin > Erkek Öğrenci Yurtları > Artvin İsmet Acar Erkek Öğrenci Yurdu

Artvin İsmet Acar Erkek Öğrenci Yurdu

Artvin İsmet Acar Erkek Öğrenci Yurdu

İsmet Acar Erkek Öğrenci Yurdu, Artvin’de üniversite öğrencilerine hizmet veren bir kuruluştur. Ensar Vakfına bağlı olarak hizmet veren yurtla ilgili adres, telefon bilgileri dışında çok fazla bilgi bulamadık bu yüzden sizleri yanlış yönlendirmek istemeyiz. İletişim sekmesinde yer alan telefonu arayarak yurt odaları, bina özellikleri ve yıllık oda ücretleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca sayfanın üst kısmında yer alan Google Street haritasını kullanarak yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir etraf hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

2 Yorum

  • Kenan - 17 Mart 2017 at 02:16 - Cevapla

    Artvin’i çok severim. Doğu Karadeniz’in güzel ve nadide bir şehri. Bitki örtüsü yeşillik ve ormanlardan oluşuyor. Rize’ye her gittiğimizde Artvin’e de gideriz. Seneye abim burada okuyacak. Yurt arıyoruz. Yurtla ilgili gördüğüm tek gerçekçi yorum : “Ensar Vakfına bağlı olarak hizmet veren yurtla ilgili adres, telefon bilgileri dışında çok fazla bilgi bulamadık bu yüzden sizleri yanlış yönlendirmek istemeyiz. ” Açık sözlülüğünüzden ve yanıltıcı bir şeyler yazmamanızdan ötürü çok teşekkür ederim.

  • SERHAT - 10 Eylül 2019 at 13:25 - Cevapla

    ULAŞABİLECEĞİMİZ ŞAHSİ BİR NUMARA VERİRİ MİSİNİZ ? SİTEDEKİ NUMARA GEÇERSİZ

Yorum alanı