Anasayfa > Antalya > Erkek Öğrenci Yurtları > Antalya Talat Pekdemir Erkek Öğrenci Yurdu

Antalya Talat Pekdemir Erkek Öğrenci Yurdu

Antalya Talat Pekdemir Erkek Öğrenci Yurdu

Akdeniz Üniversitesine yakın erkek öğrenci yurtları araması yapan öğrenciler için bu yazımızda Talat Pekdemir Erkek Öğrenci Yurdunu inceleyeceğiz. Değerli üniversiteliler, belki de ilk kez ailenizden uzakta uzun bir süre yaşacaksınız. Zor ama sizlere hayatı öğretecek bu süreçte barınma konusu sizin için öncelikli konu olmalıdır. Ev, yurt, apart seçimi yaparken lütfen dikkat edin. Ulaşım, güvenlik, yemek, yurt ücreti gibi konuları iyice araştırmalısınız. Çünkü üniversitede gerçekten çok para harcanıyor. Bu da ailenizin bütçesini sarsabilir.

Talat Pekdemir erkek öğrenci yurdu, Akdeniz Üniversitesi ana kampüse en yakın özel yurttur. Yurtta kalan öğrenciler ulaşım için her gün para ödemekten kurtulacaktır. Bunun yanında yemek, güvenlik vb. hizmetler de yurdu bir adım öne çıkarmaktadır.

Gülveren mahallesinde bulunan yurdun kontenjanı 66’dır. Daha detaylı bilgi almak için 0242 227 62 62 nolu telefonu arayarak yurt yetkilisiyle konuşabilirsiniz. Ayrıca sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz.

3 Yorum

Yorum alanı