Anasayfa > Antalya > Kız Öğrenci Yurtları > Antalya Emtaş Kız Öğrenci Pansiyonu

Antalya Emtaş Kız Öğrenci Pansiyonu

Antalya Emtaş Kız Öğrenci Pansiyonu

2012 yılında kurulan Emtaş Kız Öğrenci Yurdu, Antalya’da yeşilyurt mahallesinde bulunmaktadır. Mahallenin özelliği banka, PTT, AVM, restoran, kırtasiye, kuaför, kafe vb. yerlere yakın mesafede olmasıdır. Konyaaltı sahili ve Akdeniz Üniversitesine yürüyerek kolayca ulaşabilmeniz mümkündür. Yurdun hemen önünden kalkan otobüslerle de 24 saat boyunca Antalya içi dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesine yakın özel yurtlar araması yapan öğrencilere tavsiye edebileceğimiz Emtaş Kız Öğrenci Yurdu odaları 1-2 ve 4 kişiliktir. Yurtta öğrenciler dışında çalışan ve kısa süreli şehre gelen bayanlar da kalmaktadır. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği, elektrik, su ve internet yurt ücretine dahildir.

Yurt olanakları: 24 saat kesintisiz güvenlik hizmeti, her katta banyo ve tuvalet, 24 saat sıcak su, internet, her katta ortak mutfak, çamaşır makinesi ve ütü, odalarda buzdolabı, ortopedik yatak, elbise dolabı, çalışma masası ve sandalye, kahvaltı, akşam yemeği, sosyal aktiviteler.

“Üniversite hayatınıza kaliteli başlangıç” sloganıyla hizmet veren Emtaş kız yurdu oda ücretleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız 0242 226 01 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorum alanı