Anasayfa > Ankara > Kız Öğrenci Yurtları > Ankara İkizler Kız Yurdu

Ankara İkizler Kız Yurdu

Ankara İkizler Kız Yurdu

İkizler Kız Yurdu Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesine en yakın kız yurdudur. Konumu itibariyle Ankara’nın en gözde semti olan Beşevler’de yer almaktadır. Hastane, sosyal mekan, metro istasyonu, otobüs durakları, bankalar ve öğrenci ihtiyaçlarının giderilebileceği yerlere yürüme mesafesindedir. Ankara’nın ünlü 7.caddesine de 10 dakika yürüyerek ulaşmanız mümkün.

Üniversite öğrencisi için kalacak yer en önemli sorundur. Öğrenci evinde kalanlar bu sorunları çok daha iyi bilirler. Elektrik, doğalgaz, su, internet faturası, yemek ve bulaşık sorunu, ev arkadaşlarınızla yaşayabileceğiniz sorunlar hem maddi hem de manevi olarak öğrencileri yormaktadır. Bu sebeple özel yurtlar Ankara’da okuyan öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

İkizler kız yurdunun avantajları
* Gazi Üniversitesine yürüme mesafesi,
* Başkent, Bilkent, ODTÜ, Hacettepe, Atılım Üniversiteleri servislerinin yurdun önünden kalkması,
* Metroya yakınlık,
* Güvenilir ortamı,
* Fatura, yemek, bulaşık, ısınma vb. sorunların yaşanmaması,
* Açık büfe kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği,
* 24 saat güvenlik görevlisi,
* 54 kişilik kontenjan,
* İnternet,
* Etüd odası,
* Bahçede çay keyfi,
* Düzenli temizlik,
* Her katta tuvalet ve banyo

Gazi Üniversitesine yakın öğrenci yurtları arasında incelediğimiz İkizler kız yurdunun bulunduğu konumu merak ediyor olabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street ile yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir ve çevre hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

1 Yorum

  • Tugce - 30 Ağustos 2016 at 04:36 - Cevapla

    Aylık fiyatı nedir?

Yorum alanı