Anasayfa > Ankara > Kız Öğrenci Yurtları > Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu

Ankara kız öğrenci yurtları listesinde merkezilik, lüks odalar, konfor bakımından iyi bir konumda yer alan Arina Kız Yurdu binası 2015 yılında inşa edilmiştir. Yurt şeklinde inşa edildiği için kız öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda barınabilmeleri için her türlü özellik düşünülmüştür. Bu özelliklere gelmeden önce Arina Kız Yurdunun konumu hakkında bilgi vereceğim. Çünkü öğrencilerin büyük çoğunluğu yurt özelliklerinden ziyade konuma göre değerlendirme yapıyor. Yurt, Ankara’nın Kolej semtinde yer almaktadır. TED Üniversitesi ve Kolej metro istasyonuna 2 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca Ankara’nın en merkezi yeri olarak bilinen Kızılay’a da 10 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsüne metro ile 1 durak bulunmaktadır. Yürüyerek de 15 dakikada kampüse ulaşabilirsiniz. Gazi Üniversitesi, ODTÜ, Hacettepe, TOBB üniversitelerinde okuyan öğrenciler de metroyu kullanarak rahat bir şekilde üniversitelerine varabilirler. Diğer özel üniversitelerin servislerinin geçtiği konuma da 10 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Kısacası üniversite öğrencilerinin kalabileceği tüm özellikler Arina Kız Yurdunda toplanmıştır. Yurt fiyatları hakkında bilgi almak için sidebar kısmında yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yurdun genel özellikleri şu şekildedir;
* Odalar 1-2-3 kişiliktir.
* Yurt binası olarak inşa edildiği için odalar öğrencilere rahat bir hareket alanı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Banyo ve tuvalet oda içlerinde yer almaktadır.
* Odalarda 24 saat sıcak su imkanı,
* Ortopedik yatak + kullanmadığınız eşyaları koyabileceğiniz baza,
* Uyku seti,
* Kilitli vestiyer,
* Kilitli komidin,
* Şifreli kasa,
* Çalışma masası,
* Kitaplık,
* Sınırsız internet,
* Periyodik oda ve nevresim takımı değişikliği,
* Oda girişlerinin kartlı yapılması,
* Doyurucu kahvaltı ve akşam yemeği,
* Fitness salonu,
* Sınav haftaları odalarınızda ders çalışamayabilirsiniz. Bunun için tasarlanan ve 24 saat açık etüd odasında ders çalışabilirsiniz.
* 24 saat güvenlik,
* Jenaratör, asansör, yangın söndürme sistemi gibi özellik ve hizmetleri bulunmaktadır.

Yurdun bulunduğu sokağı merak ediyor olabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasından yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir ve çevre hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hatta metro ve üniversitelere ne kadar uzak olduğunu da harita üzerinde gezinti yaparak öğrenebilirsiniz.

1 Yorum

  • ww - 21 Mayıs 2018 at 21:45 - Cevapla

    Dediğin her şeye katılıyorum.

Yorum alanı

Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Ankara
Telefon: 0312 431 15 25
Fax:
E-mail:
Website: www.arinakizyurdu.com
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.