Anasayfa > Amasya > Erkek Öğrenci Yurtları > Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı

Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı

Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı

Hanedan Erkek Öğrenci Apartları 1, 2 ve 3 kişiliktir. 27 farklı apartta öğrencilere hizmet veren 4 apart personeli bulunmaktadır. Apart odaları şu şekilde oluşmaktadır; Kişisel çalışma masası, kişisel elbise dolabı, kişisel baza, televizyon, mutfak, lavabo-banyo, sıcak su, internet. Yurt binasında ise sınırsız internet imkanı, merkezi ısıtma sistemi, parmak okuyuculu giriş çıkış sistemi, güvenlik kamerası kayıt sistemi, çamaşırhane, oyun salonu ve kafe bulunmaktadır.

Üniversiteye en yakın yurtlardan biri olan Haneden’da odalar öğrencilerin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilere kendi evindeymişçesine sunulan hizmetlerin kalıcılığı yönetimin temel prensipleri arasında yer almaktadır. Isı ve ses yalıtımlı binada dışarıdan gelen ses ve soğuk engellenmiştir. Öğrencilere yalnızca odalarında hareket edebileceği alanlar yaratılmamıştır. Kafe ve oyun salonunda öğrenciler arkadaşlarıyla sohbet edip oyun oynayabilir bu sayede keyifli vakit geçirebilirler.

Uygun fiyatlarla öğrencilere modern bir barınma hizmeti sunan Amasya Haneden Erkek Öğrenci Apartı‘nın resimlerine galeri sekmesinden ulaşabilirsiniz. Sizler için ayrıca sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasını ekledik. Bu uygulama sayesinde yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir, üniversiteye yakınlığını kendiniz görebilirsiniz.

8 Yorum

 • Metin - 10 Haziran 2016 at 22:06 - Cevapla

  Öğrencilik yıllarımı amasyada geçirdim.O zamanlar bu aparta bir arkadaşım kalıyordu,memnundu çok güzel diyordu.Ama yemeklerinde biraz sıkıntı oluyormuş,onun haricinde temizlik,hijyen vs. hiç sorun yok demişti.Amasyada öğrencilik yapacaklar için tavsiye edebilirim..

 • arda - 19 Haziran 2016 at 13:47 - Cevapla

  Amasya’da öğrencilerin kalabileceği çok da yurt alternatifi bulunmamakta, bulunanlar da kalite bakımından biraz zayıf kalmakta. bu noktada bu yurt ön plana çıkar gerçekten güzel temiz ve güvenilir bir yurttur, daha fazla resim görmek isteyenler olabilir, onlar da site yöneticisi ile irtibata geçerse size yardımcı olacaktır…

 • Tarık - 21 Haziran 2016 at 15:55 - Cevapla

  Amasyada çok öğrenci ve çok yurt var.Adeta öğrenciler diyarı gibi.Güzel bir yurt burası temizliği güzel falan ama.Bildiğim kadarıyla 10dan sonra dışarıya bırakmıyorlar.İşte sorun olan bu.Ama diğer yönleriyle çok güzel bir yurt..

 • Aras - 26 Haziran 2016 at 20:14 - Cevapla

  Geçtiğimiz senelerede amasya’ya gezmeye gittikten sonra üniversiteyi orada okumayı hayal etmiştim. Nihayet bu hayalim gerçek oldu. Kalacak yer olarak bu yurdu uygun buldu ailem. Umuyorum mutlu bir öğrencilik hayatı geçireceğim.

 • Mustafa - 30 Haziran 2016 at 19:12 - Cevapla

  Ailem amasyada değil ama ben öğrenciyim üniversite nedeniyle bu yurtta kalıyorum,gerçekten çok güzel bir yurt.Kesinlikle amasyanın en iyi ve ekonomik yurtlarından birisi.Benim için vazgeçilmez..

 • Nebi - 13 Temmuz 2016 at 14:00 - Cevapla

  Amasya şehir olarak çok güzel ve üniversite okumak için oldukça iyi bir tercih. Yurt yerine apart tercih etmek çoğu öğrenci için daha mantıklı geliyor. Bu yurt hem konum olarak hem de hijyen olarak oldukça güzel.

 • Sercan - 17 Temmuz 2016 at 03:32 - Cevapla

  3 sene Amasya’da yaşadık, orada kalan bir arkadaşım vardı ve gayet memnundu. Hatta zaman zaman yemeklerine katıldığım odalarında ağırlandığım da oldu. Güzel bir yurt tavsiye ederim.

 • Enes - 21 Ağustos 2019 at 23:58 - Cevapla

  Yurt fiyatı nedir?

Yorum alanı

Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Portfolyo
Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Portfolyo
Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Portfolyo
Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Amasya Hanedan Erkek Öğrenci Apartı
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Amasya
Telefon: 0358 252 51 05
Fax:
E-mail:
Website: www.hanedanapart.com
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.