Anasayfa > Ağrı > Erkek Öğrenci Yurtları > Ağrı Dağı Erkek Öğrenci Yurdu

Ağrı Dağı Erkek Öğrenci Yurdu

Ağrı Dağı Erkek Öğrenci Yurdu

Ağrı Dağı Erkek Öğrenci Yurdu, 3 kattan oluşmaktadır. Odalarda öğrencilerin ihtiyacı olan her şey bulunmaktadır. Yurt merkezi bir konumda bulunduğu için kafe, çarşı, banka, ptt gibi yerlere yakındır. 50 metre ilerisinde öğrencilerin vazgeçilmez marketi olan BİM bulunmaktadır 🙂

Yurda gelen tüm öğrencilere misafir gözüyle bakılmaktadır. Aile yanındaki ortamı yurda yansıtmaya çalışan personelle birlikte Ağrı Dağı Yurdunda barınma sorununuz üniversiteden mezun olana dek çözülmektedir.

Ağrı’da bulunan erkek yurtları listesinde bulunan yurdun en önemli özelliği öğrencilere değer veren muhitte bulunmasıdır. Yıllarca esnafla kaynaşmış olan yurt yetkilileri bu sebeple öğrencilere de kolaylık sağlayacak bir ortam hazırlamışlardır.

Yurdun bulunduğu sokağı sizin için ekledik. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulaması ile yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz.

6 Yorum

 • Korkut - 22 Haziran 2016 at 23:40 - Cevapla

  Ağrı malum günümüzdek olaylardan dolayı çok tehlikeli bir yer.Bundan dolayı bu yurdun konumu gerçekkten çok iyi yani ters yollarda değil.Fiyatlarıda çok uygun açıkcası,alternatiflerim arasında buda var..

 • Melih - 28 Haziran 2016 at 03:12 - Cevapla

  Ağrı felan deriz beğenmeyiz ama eğer resimdeki gibiyse onn numarayış bence bu yurt. Çok lüks duruyor. Tabi tek kişilik odaları tercih etmek bana göre daha mantıklı ama pahalı olacaktır biraz.

 • Kerim - 11 Temmuz 2016 at 13:20 - Cevapla

  Özellikle doğu illerimiz için yurtların konumu çok önemli hale geliyor. Bu yurt hem konum olarak iyi bir yerde hem de mahalleli tarafından sevilen kişilere ait. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve temiz.

 • Memduh - 6 Mart 2017 at 20:08 - Cevapla

  Geçtiğimiz günlerde ikinci kez Ağrı’yı ziyaret ettim. İlk kez 2011 yılında ziyaret etmiştim. İl merkezi ciddi anlamda gelişmiş. Ancak yine de gelişmeye ihtiyacı var.

 • Resul - 22 Eylül 2019 at 15:40 - Cevapla

  İnsan Bi numara bırakır

 • Seyithan - 2 Ekim 2019 at 18:55 - Cevapla

  İletişim numarası atsana

Yorum alanı