Anasayfa > Afyon > Kız Öğrenci Yurtları > Afyon Dinar Kaptan Kız Yurdu

Afyon Dinar Kaptan Kız Yurdu

Afyon Dinar Kaptan Kız Yurdu

Kaptan Kız Yurdu, Afyon’un Dinar ilçesinde yer almaktadır. Yurt Dinar merkezde bulunduğu için kafe, market vb. yerlere yakındır. Yurtta lise ve üniversite öğrencileri konaklamaktadır. Hem liseye hem de üniversite kampüsüne yakındır.

Dinar Meslek Yüksekokulu ve Dinar Lisesi öğrencilerine sunulan barınma hizmeti geçmiş yıllarda kalan öğrencileri memnun etmiş olacak ki yurdun internet sitesinde bulunan ziyaretçi defteri kısmına şu mesajları bırakmışlardır;

“-Dinardaki en güzel özel yurtlardan birisi. Çalışanlarıda aynı şekilde. Arkadaşlar Dinarda kalacaksanız Kaptan kız yurdunda kalın derim.Hem okula yakın hem çarşıya tavsiye ederim. Beklentilerimin üstünde bir yurttu. Dinar kaptan kız yurdu çalışanlarına çok teşekkür ederim.”

Yurdun genel özellikleri;

* Odalarda çalışma masası, elbise dolabı bulunmaktadır.
* Oda zemini halıflex ile kaplıdır.
* Öğrencilerin odaları dışında vakit geçirebileceği kafe mevcuttur.
* Sinema salonunda öğrenciler diledikleri filmi izleyebilirler.

Sağ kısımda bulunan telefonu arayarak yurt yetkilisinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

4 Yorum

 • Çelik - 13 Haziran 2016 at 21:41 - Cevapla

  Yurtta kız arkadaşım 6 aydır kaılıyor çok memnun fakat,öğle yemeği olmaması gerçekten çok kötü.Öğrenciler açısından sorun oluşturuyor.Ek olarak masraf yapıyorlar öğlen yemeği için ekstra yemek parası vermek öğrenciyi gerçekten çok yoruyor.

 • Yasmin - 30 Haziran 2016 at 23:03 - Cevapla

  Ispartalıyım. Üniversiteyi Afyon’da kazanınca ve Isparta’ya bu kadar yakın olunca ailem taşınmak yerine beni yurda yerleştirmeye karar verdi. Bence çok da iyi yaptılar. Bu yurtta kalıyorum ve çok memnunum. Temiz ve düzenli bir yurt.

 • Akın - 14 Şubat 2017 at 11:25 - Cevapla

  Dinar özel yurt fiyatlarını merak ediyorum. İkizimle birlikte geleceğiz. İki kişilik odaların ücretleri ne kadar? Kardeş indirimi oluyor mu?

 • fatoş - 15 Haziran 2017 at 17:39 - Cevapla

  Dinar Meslek Yüksek Okulunu istiyorum. Afyon merkezde oturuyorum ancak istediğim bölüm orada. Yurdunuzun oda fiyatları ne kadar? Bir de yurt Dinar merkezde mi çünkü alışveriş, kafeler, market için bu gerekli.

Yorum alanı