Anasayfa > Afyon > Erkek Öğrenci Yurtları > Afyon Bolvadin Arı Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Afyon Bolvadin Arı Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Afyon Bolvadin Arı Kız & Erkek Öğrenci Yurdu

Bolvadin Arı Kız & Erkek Öğrenci Yurdu, üniversite öğrencilerinin barınma ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla kurulmuştur. Yurtta yalnızca üniversitede öğrenim gören kız ve erkek öğrenciler kalmaktadır. Bu sebeple sosyal ortamlar, odalar ve bina konsepti öğrencilere yönelik tasarlanmıştır. Arı yurdu, Bolvadin Meslek Yüksek Okuluna yalnızca 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Bu sebeple yurtta kalan öğrenciler ek olarak ulaşıma da para vermelerine gerek yoktur.

Yurdun sunduğu imkanlar şu şekildedir;

* Arı kız ve erkek öğrenci yurdunun kapasitesi 300’tür.
* 24 saat sıcak su + merkezi ısıtma sistemi,
* Odalarda LCD ekran televizyon, internet, çalışma masası, elbise dolabı, ortopedik yataklar, duşakabinli banyolar bulunmaktadır.
* Fitness salonunda kız ve erkek öğrencilerin spor yapma imkanı bulunmaktadır.
* Yurtta sabah kahvaltısı ve zengin menülü akşam yemeği verilmektedir.
* Öğrencilerin odaları dışında da vakit geçirebilecekleri alanlar tasarlanmıştır. Oyun salonunda arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.
* Etüt salonunda da vize ve final haftasında öğrenciler sessiz bir ortamda ders çalışabilirler.

Bolvadin kız ve erkek yurtları arasında önemli bir konuma sahip olan Arı kız ve erkek öğrenci yurdunda gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz.

8 Yorum

 • mikail - 13 Haziran 2016 at 03:19 - Cevapla

  afyone hiç gitmedim ama gitmek isterim kısmet olursa en kısa zaman da gidip gezmek lazım ve öğrenci olsam tabi yurtları da gezerdim ancak zaten buradan rahatlıkla detaylara ulaşılıyor

 • isa - 20 Haziran 2016 at 02:04 - Cevapla

  çok detaylı ve hangi şehirde nerede yurt var görebiliyorsunuz ve afyona bakayım dedim afyonu sverim ama hiç gitmedim gidersem her yerini gezerim yurtlarda dahil olur buna

 • Murat - 23 Haziran 2016 at 23:28 - Cevapla

  Afyon çok güzel bir yer özellikle insanları çok cana yakın ve yardımsever.Bu yurttada bir dönem kaldım inanılmaz derecede ortamı olan bir yurt,hep temiz insanlar var bu yurtta :))

 • Cuma - 27 Haziran 2016 at 01:03 - Cevapla

  Afyon inanılmaz derecede soğuk oluyor,Allahdan bizim yurtta kalorifer var srunumuz olmuyor.Uniden bir arkadaşım da bu yurtta kalıyor,kaloriferleri falan güzelmiş buranında aynı zamanda aşçısıda süpermiş..

 • elif - 16 Ağustos 2017 at 11:11 - Cevapla

  Ben 4 yıl boyunca arı kız ve erkek öğrenci yurdunda kaldım.genelde sınıf arkadaşlarımdan yurtları hakkında şikayetler duydum sıcak suyu interneti vb. Ben bu şikayetlerin hiç birini yaşamadım aksine yurdum aile ortamı gibiydi sıcak temiz ve güvenlikli.ailemden ilk defa ayrı kalicaktim ama müdürümüz Ali Koçyiğit ve diğer personel ler ailemin yokluğunu aratmadilar.Eğer bolvadinde okuyacaksaniz kesinlikle ARI YURDU DERİM.

 • Ecrin - 16 Ağustos 2017 at 17:21 - Cevapla

  Bolvadindeki tek yurt.İstediğiniz yurda gidip bakın en ferah en geniş odalar ARI YURDUNDA.Sadece bir yurda girip kararınızı vermeyin bütün yurtları gezin görün öyle karar verin.göreceksiniz yine geleceğiniz yer ARİ YURDU olacak.sadece odaları değil ortamın sıcak olması,yurdun okulun karşısında olmasi ( sınav haftaları ve kışın en iyi yani çünkü dolmuşlar çok kalabalık oluyor 1-2 saat öncesinden yola düşmeniz gerekiyor kışında buz gibi havada dolmuş beklemek ölüm ama yurttan sınav saatinden 10 dk önce çık geç kalma yetişme derdin olmuyor ) , bizlerle ilgilenmeleride çok güzel.2. Ailem oldular benim ve bir çok öğrencinin.bizim bir aile dostumuzun kızı gitmişti onun tavsiyesi üzerine gitmiştim ARİ yurduna ve bende çok memnun kaldım.yeni üniversite kazanan arkadaşlarım acemilik çekmesin sonradan pişman olmasın güzel kaliteli ve güvenli bir yurtta rahat etsin diye kendimi yorum yapma zorunda hissettim.aileden uzakta bir yerde olmak zor çünkü ama ailenin eksikliğini tamamlayabikiyirsunuz ARİ YURDUNDA.ayrıca sıcak suda internette ve ısınmada problem yaşamadım diğer yurtta veya evde kalan arkadaşlarım bu konularda çok problem yaşamışlar.bizim zamanımız da kız ve erkek karışıktı yeni yasaya göre kız ve erkek ayrılmış su an sadece kız yurdu olarak faaliyette.bütün kardeşlerime arkadaşlarıma bolvadinde önerebilecegim tek yurt ARİ KİZ YURDU.gidip gördüğünüz de bana hak vereceksiniz.şimdiden herkese hayırlı olsun başarılar dilerim..

 • Meral - 16 Kasım 2018 at 00:18 - Cevapla

  Ilk yil ogrencisiydim biz gittigimizde yurt yeni yapiliyordu ici ayse ablamiz vardı ozmanda super bir yurttu sicak suyu arada gelsede camasirhane erkek bayan karisik kullnsakta hele yemekleri felaket kotuydu bi bekcisi vardi amca cok severdik onu suan mukkmml bi yurt olmus iilk mezunlariydik eglenceliii mukemmll bir yurttr

 • Zafer - 13 Kasım 2019 at 23:04 - Cevapla

  Allah için 10 numara birgün kurufasulye birgün nohut aaaa ertesigün bezelye oda ne bu gün bulgur pilavı daha ne diyeyi buna şükür ( allah için çok zengin bir menü Ayşe hanım

Yorum alanı