Anasayfa > Adıyaman > Erkek Öğrenci Yurtları > Adıyaman Abuzer Gaffari Erkek Yurdu

Adıyaman Abuzer Gaffari Erkek Yurdu

Adıyaman Abuzer Gaffari Erkek Yurdu

Özel Abuzer Gaffari Erkek Yurdu, Adıyaman merkezde bulunmaktadır. Yurdun internet sitesi olmadığı için detaylı bilgi verememekteyiz. Yurdun kapasitesi 63’tür. Adıyaman Üniversitesine yakın erkek yurtları listesinde bulunan Abuzer Gaffari Erkek Yurdu hakkında detaylı bilgi almak için sağ sekmede bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ayrıca yurt rehberi farkıyla sizlere canlı olarak yurdun bulunduğu sokakta gezme imkanı veriyoruz. Sayfanın üst kısmında bulunan Google Street alanını kullanarak yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilirsiniz.

11 Yorum

 • zafer - 12 Haziran 2016 at 00:18 - Cevapla

  yurda ait oda fotoğrafları ve detaylı fiyat bilgisini alabileceğimiz bir sayfa veya buraya eklenebilecek artı resimler var mıdır?

  • serco - 25 Haziran 2016 at 00:32 - Cevapla

   yurdun sitesinde fotoğraflar var hocam oradan görebilirsin, fiyat olarak da aradığınızda gerekli bilgiyi vereceklerdir. Peşin ve taksitli çok değişkenlik gösteriyor…

  • rota - 12 Temmuz 2016 at 01:05 - Cevapla

   Adıyaman’da okuduğum dönemde arkadaşlarımdan bir tanesi burada kalıyordu, orada yaşıyor istersen mail adresini ilet fotoğraf veya sordurmak istediğin birşey var ise senin için oraya gitsin. Öğrenciye yardımcı olmak sevaptır…

 • mico - 12 Haziran 2016 at 03:10 - Cevapla

  adıyaman ın benim için özel bir yeri vardır ve her yerini severim çok büyük tarih eski zamanları barındıran bir şehirdir. burada yuırtta kalmak çok iyi olur bu yurtları bu sayede tek tıkla bulmak için bu siteden daha iyisini görmedim

 • Cahit - 21 Haziran 2016 at 22:27 - Cevapla

  Öğrencilik yıllarımı adıyamanda geçirdim.Bölgenin en güzel yurtların birisidir bu yurt.Fiyatlarıda çok iyi başında mehmet diye birisi var çok cana yakın ve yardımcı olmayı seven bir insan.Yemekleride süper..

  • aslan - 30 Haziran 2016 at 05:04 - Cevapla

   o mehmet abi hala orda ve gerçekten öğrencilere abilik yapan yol gösteren birisi, tüm öğrenciler onu seviyor ki bence her yurda bir mehmet abi lazım… Yemek konusunda eskiden nasıldı bilmem ancak şu dönemde de aşırı iyi denilemez…

 • Kartal - 27 Haziran 2016 at 00:45 - Cevapla

  Adıyaman’da kalınabilecek en güzel yurt. Hem merkezde hem üniversiteye kolay ulaşımı var. Fiyatı da uygun ancak yinede telefonla fiyatını öğrenin.

 • Cemal - 15 Temmuz 2016 at 13:32 - Cevapla

  4 senemi Adıyaman’da üniversite okurken geçirdim ve okula dair en unutamadığım şey yurt hayatı idi. Adıyaman’da tercih edebileceğiniz en iyi yurt kesinlikle burası.

  • Ertan - 19 Temmuz 2016 at 19:18 - Cevapla

   Cemal, yurt hayatları kolay kolay unutulmaz. 🙂 Bizim yurtta bir cevat abimiz vardı. Hep şöyle derdi: “Burada yaşacağınız her şeyi ileride askerlik anısı gibi hatırlayacaksınız.” Gerçekten de öyle fotoğraflara bakıyorum, videolara bakıyorum hüzünleniyorum.

 • fiyatı - 12 Eylül 2016 at 11:03 - Cevapla

  fiyatı

 • Berk - 2 Haziran 2017 at 23:15 - Cevapla

  Sitenizi gerçekten çok beğeniyorum

Yorum alanı