Anasayfa > Manisa > Erkek Öğrenci Yurtları > Salihli Arman Rezidans

Salihli Arman Rezidans

Salihli Arman Rezidans

Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksekokulunu kazanan kız & erkek öğrenciler Arman Rezidans’ta hizmet, konfor ve temiz bir barınma imkanına sahiptir. Salihli’nin en merkezi yerinde bulunan yurttan üniversitenize kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca merkezi konumda olduğu için ihtiyacınız olan her yere hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Rezidansta odalar 1,2 ve 3 kişiliktir. Ayrıca seçenek olarak iki kişilik ön cephe odalar mevcuttur. Oda ücretleri her sene değiştiği için kesin bir fiyat veremiyoruz. 0236 714 23 20 numaralı telefondan Salihli rezidans fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Nakit ödemelerde %5 indirim sağlanmaktadır. Ayrıca 12 aya kadar taksit seçeneği de mevcuttur. Yemek ücreti ve sözleşmede belirtilen hizmetler fiyatlara dahildir.

Oda özellikleri: Klima, 24 saat sıcak su, kalorifer, LED TV, çalışma masası, gardırop, komidin, sandıklı baza, parke ve halı zemini, banyo ve tuvalet oda içlerinde bulunmaktadır.

Yurt imkanları: Kablosuz internet, spor salonu, sinema salonu, kahvaltı salonu ve 105 ekran uydu yayınlı tv, yakınlarınız için ayrılmış iki kişilik odalar, etüd odası, teras kat, güvenlik kamerası, 24 saat görevli resepsiyonist, çamaşır yıkama ve ütüleme hizmeti.

Yurda gelirken kişisel bakım ürünleri, havlu, bornoz, terlik, spor salonunda kullanacağınız ayakkabı, kirli çamaşır sepeti veya torbası, elbise askısı getirmeniz gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak nevresim takımı da getirebilirsiniz.

3 Yorum

  • Nimet - 29 Haziran 2016 at 12:45 - Cevapla

    Salihli’de çok fazla yurt yok zaten. Bu yurdu gördükten sonra başka yurt arayışına da gerek kalmadı gerçi. Gerçekten temiz, düzenli ve güvenilir bir yurt. Ben şahsen çok memnunum bu yurttan.

  • haydar - 13 Temmuz 2016 at 19:03 - Cevapla

    Odalar gayet güzel görünüyor. Tabi bu görüntü odaların en temiz olduğu halde çekiliyor. Bazı yurtlar temizliğe pek önem vermiyor. Yurt seçerken resimlerden pek etkilenmemekte fayda var. Gidip görmek en mantıklısı.

  • Selma - 30 Mayıs 2019 at 03:12 - Cevapla

    Fiyatı bilen var mı peki

Yorum alanı

Salihli Arman Rezidans
Salihli Arman Rezidans
Portfolyo
Salihli Arman Rezidans
Salihli Arman Rezidans
Portfolyo
Salihli Arman Rezidans
Salihli Arman Rezidans
Portfolyo
Salihli Arman Rezidans
Salihli Arman Rezidans
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Manisa
Telefon: 0236 714 23 20
Fax:
E-mail:
Website: www.armanrezidans.com
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.